В епоху цифрових технологій нам стає доступною будь-яка необхідна інформація. За лічені секунди ми можемо знайти відповідь на всі питання. Тим не менш, люди мають дуже різні погляди на одні й ті ж речі через несвідомі та передбачувані упередження, які зазвичай не мають підкріплення фактами.

На щастя, якщо ми спробуємо знайти підтверджуючі факти для кожного переконання, ми можемо на подив виявити, що світ є набагато кращим місцем для життя.

Приєднуйтесь до нас на 10-му Інвестиційному Форумі CFA Society Ukraine, де ми будемо відокремлювати факти від упереджень та по-новому поглянемо на майбутнє України та світу. Спробуйте поглянути на світ, заснований на фактах, щоб мати справжнє розуміння.

27 березня
2020

Готель
InterContinental Kyiv

300+
учасників

No.1

подія для професіоналів
з інвестицій

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ

ДИСКУСІЇ

з провідними експертами та лідерами думок про найактуальніші питання сьогодення

СЕМІНАРИ

де можна поглибити свої знання та практичні навички за допомогою провідних експертів

СПІЛКУВАННЯ

з колегами та друзями під час перерв на каву, ланч та під час вечірнього прийому дозволить оновити та розширити коло ваших контактів

СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ


ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

Відвідайте прем'єру захоплюючого документального фільму Collared, про непередбачувані наслідки злочину та покарання Йозефа Грмовсека (Joseph Grmovsek) — першої й досі єдиної особи в Канаді, яка була ув’язнена федеральним урядом за свій злочин. Це була найбільш тривала схема інсайдерської торгівлі, яку коли-небудь виявили американські та канадські слідчі.

Після прем'єри у вас буде можливість поговорити з головним героєм цієї історії Йозефом Грмосеком та знімальною групою фільму.

ЗА ПІДТРИМКИ

Спонсор Сесії про Стартапи

Генеральний медіа партнер

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

МІСЦЕ ПОДІЇ

Готель InterContinental Kyiv
Вулиця Велика Житомирська 2А, Київ, Україна
Телефон: +38 044 393 2222
Email: info@ickyiv.com